Со секоја нарачка над 12.000 мкд, добивате купон код за попуст при следното купување.

02/3248194

Must have

Бунда

MANGO

Кожни чизми

TIMBERLAND

Чанта

REPLAY

Кожна јакна

SUPERDRY

Кошула

SPRINGFIELD

Капут

DESIGUAL

Обетки

PARFOIS

Кардиган

GUESS

Ноќница

WOMEN' SECRET