02/60 90 371

Парчињата од нашите брендови кои се означени со "Online Exclusive" ќе можете да ги нарачате исклучиво online.

Што значи ова?

Овие парчиња нема да бидат изложени во нашите продавници и нема да можат да се најдат на ниту едно друго место освен тука, на e-shop.fashiongroup.com.mk. Со самото тоа, Вие, што ќе си нарачате online exclusive парче, ќе бидете првиот/првата што ќе гo отпакува и ќе гo облече на себе - и меѓу ретките кои ќе го имаат тоа парче.

DIESEL

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

3590,00 ден.

SPRINGFIELD

МАИЦА

999,00 ден.

DESIGUAL

РАНЕЦ

3390,00 ден.

LEVIS

МАИЦА

1690,00 ден.

WOMEN'SECRET

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

2999,00 ден.

WOMEN'SECRET

КОМБИНЕЗОН

1799,00 ден.

LEVIS

ФУСТАН

2632,00 ден.

SPRINGFIELD

ФУСТАН

1599,00 ден.

TIMBERLAND

ПОЛО МАИЦА

3199,00 ден.

TIMBERLAND

САНДАЛИ

4199,00 ден.

GEOX

САНДАЛИ

6632,00 ден.

SUPER DRY

ПАПУЧИ

1323,00 ден.

GUESS

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

6390,00 ден.

GUESS

КОМБИНЕЗОН

4490,00 ден.

SUPER DRY

МАИЦА

1752,00 ден.

REPLAY

ПАНТАЛОНИ

5690,00 ден.

REPLAY

БЕРМУДИ

4990,00 ден.

STEVE MADDEN

5890,00 ден.

GEOX

ПАТИКИ

5943,00 ден.

DIESEL

ПАПУЧИ

2090,00 ден.